Повний комплекс послуг по ремонту та технічного обслуговування


Про компаніюПро нас

«Автометрополіс» об'єднує команду професіоналів з багаторічним досвідом роботи на автомобільному ринку. Всі наші фахівці проходять обов'язкову сертифікацію у відповідності зі строгими вимогами виробника і готові в будь-який час надати кваліфіковану допомогу при обслуговуванні Вашої машини.

«Автометрополіс» оснащений сучасним сервісним обладнанням, що дозволяє проводити повний спектр послуг з технічного обслуговування автомобілів відповідно до вимог виробників.

На СТО представлений великий вибір аксесуарів і запасних частин.


Наші переваги

- комплексна діагностика двигунів і всіх електронних систем автомобіля з використанням діагностичного приладу M-MDS

- ультразвукова чистка інжекторів з перевіркою;

- 100% заміна масла в АКПП за допомогою апарату "TranServe";

- капітальний ремонт двигунів, механічних і автоматичних коробок передач;

- комп'ютерна діагностика амортизаторів та гальмівної системи;

- діагностика, технічне обслуговування та ремонт ходової частини автомобіля з використанням спеціального інструменту і діагностичного устаткування, рекомендується заводом-виробником;

- проточка гальмівних дисків на автомобілі спеціальним технологічним обладнанням;

- регулювання кутів розвалу-сходження 4-х коліс на комп'ютерному стенді з постійно оновлюваною базою даних заводу-виробника для нових моделей;

- шиномонтаж і балансування коліс;

- ремонт і заправка кондиціонера;

- проведення кузовних робіт автомобілів будь-якої складності на високотехнологічному обладнанні "Autorobot-4";

- високоякісне фарбування автомобілів c використанням фарбувальної камери Blowterm, а також підбір фарб фірми "Глазурит";

- встановлення додаткового обладнання (тонування, CD, DVD, монтаж електронної і механічної охоронної системи, навігації, шумоізоляції салону, комплектів гучного зв'язку, паркувальних систем та ін)

- мийка автомобілів, вузлів і агрегатів, хімчистка салону, нанесення захисного шару на лакофарбове покриття автомобіля губкою "СТО ПЛЮС".


Професіоналізм співробітників

Співробітники нашої компанії більше 15 років спеціалізуються на обслуговуванні автомобілів. Команда «СТО на Пшеничцi» - це професіонали з багаторічним досвідом роботи в цій галузі. Кожен співробітник проходить обов'язкову сертифікацію відповідно до вимог виробника і завжди готовий надати кваліфіковану підтримку при обслуговуванні вашого автомобіля.


Технічна оснащеність

На СТО встановлено підйомники провідних фірм-виробників автосервісного устаткування, двостійкові Zippo, Nusbaum, для загальноремонтних робіт, чотиристояковий Ravaglioli для забезпечення установки кутів коліс, підйомник Rotary для облуговування рамних автомобілів, а також підйомник для мотоциклів з затискної клемою для колеса і краном.

Кожен підйомник організований в робоче місце з набором загальноремонтних інструменту, пневматичного CHICAGO PNEUMATIK і електричного, що дозволяє виконати роботи будь-якої складності.

На кожне робоче місце підведений стиснене повітря, подачу якого забезпечують три компресора FINI.

Діагностика несправностей двигуна виконується модельними Мотортестер ТЕСН 1 і ТЕСН 2, універсальним діагностичним обладнанням МОП-251 фірми Воsch, а так же допоміжним обладнанням газоаналізатори, компресометри, димоміри та ін. Модельні Мотортестери дозволяють виявити всі негаразди не тільки в управлінні двигуном але і інших навігаційних систем : підігрівом сидінь, кодування иммобилайзеров і навіть перепрограмування блоків управління двигуном і автоматичною коробкою передач.

Капітальний ремонт двигунів відбувається з використанням найбільш передового обладнання, це мийки для агрегатів і дрібних вузлів, стапеля для фіксації двигунів, набір інструменту Niwey для ремонту ГБЦ, стенд для регулювання насосів високого тиску для дизелів, стенд для очищення і регулювання інжекторів EFIKT 6 фірми AITEK. Ремонтні роботи виконуються в суворому дотриманні вимог заводу виробника і з застосуванням спеціального інструменту, який постійно доповнюється з виведенням на ринок нових моделей автомобілів марки.

Робота підвіски автомобіля діагностується на лінії VIC3000 фірми SUN, що дозволяє визначити і вивести на друк параметри амортизаторів і ефективність роботи гальм.

Регулювання кутів установки коліс проводиться за допомогою лазерної установки FWA 411 фірми Воsch, що має в базі даних автомобілі усіх марок, усіх світових виробників з технологією виконання регулювань по кожній моделі випускаються до 2003 року включно.

Нове обладнання по обслуговуванню гальмівних дисків - прилад для проточки. Основні переваги цього пристрою - відсутність необхідності в знятті гальмівних дисків з автомобіля, високий ступінь точності проточки, регулювання товщини шару, що знімається стружки, значне зниження тимчасових витрат на операцію. Своєчасне і якісне обслуговування гальмівних дисків - це запорука безпечної і комфортної експлуатації Вашого автомобіля.

Відновлювальні роботи кузова автомобіля виконуються на високотехнологічному обладнанні "Авторобот-4" і "Car-o-Liner" застосовуючи обмірні систему і постійно оновлювану базу даних за розмірами і контрольних точках кузовів всіх автомобілів, що випускаються в світі. Для зварювання деталей кузова застосовуються ряд зварювальних технологій в тому числі і для зварювання алюмінію, нержавіючої сталі.

Фарбування кузовів і окремих деталей проводиться матеріалами фірми "Глазурит" у фарбувальній камері Blowtherm. Прискорення процесу сушіння застосовуються для Виготовка матеріалів здійснюється інфрачервоної установкою CUREMASTER TWIN. Система підбору фарб "Колор Профі" дозволяє підібрати будь-який відтінок кольору автомобіля, враховуючи його вік і стан. При підготовці автомобіля до фарбування, використовуються матеріали фірми 3М, що дозволяє домагатися дуже високої якості робіт. Як додаткова послуга проводитися полірування лакофарбового покриття автомобіля і покриття захисною тефлоновою плівкою.


Турбота про клієнта

Для зручності наших клієнтів підготовлений зручний під'їзд до автоцентру, а на його території діє містка парковка. Поки ваш автомобіль знаходиться на техобслуговуванні, ви можете випити чашку ароматної кави, вийти в Інтернет, скориставшись безкоштовним Wi-Fi, або подивитися супутникове ТБ.