Повний комплекс послуг по ремонту та технічного обслуговування


Вiддiл по роботi з ГБОГБО від італійського виробника - BRC Gas Equipment


Італійські виробники зараз знаходяться на такому високому технічному рівні, що успішно утримують лідируючі позиції в світі. Розробники вважають, що є можливість удосконалення газобалонних установок, і межа ефективності застосування ГБО ще не досягнуто. Звичайно, це стосується тільки справжніх виробів від виробника.

Історія і виробництво BRC Gas Equipment


Торгова марка BRC Gas Equipment належить італійській фірмі M.T.M. S.r.l., яка є визнаним світовим лідером з розробки та виготовлення обладнання для перекладу авто на газ. Свою історію фірма почала в 1977 році, і дуже стрімко зайняла провідне місце серед конкурентів. На першому етапі проводився випуск мультиклапанів, потім асортимент продукції постійно розширювався. У вісімдесяті роки минулого століття випускався широкий асортимент комплектуючих для використання газу на автомобілях. Використання інноваційних технологій дозволило в 1991 році почати масові продажі електронної системи управління карбюрація. І через п'ять років з'явилася власна система уприскування скрапленого газу - Sequent. Система регульованого послідовного упорскування Sequent є найскладнішою сучасною розробкою, інноваційні рішення якої спрощують монтаж і налаштування всіх елементів, що дозволяє отримати чудову якість роботи двигуна. Зараз є можливість переводити автомобілі як на природний газ (пропан), так і на зріджений нафтовий газ (метан). BRC виробляє повний спектр систем, які встановлюються на різні типи автомобілів, починаючи від простих карбюраторних і закінчуючи ексклюзивними новітніми авто категорії Euro VI. Основою успішної діяльності компанії став стратегічний вибір напрямку діяльності: компанія займається проектуванням та виготовленням всіх деталей, які необхідні для переведення автомобілів на газ.

Гарантія якості ГБО BRC Gas Equipment


Газобалонне обладнання BRC виготовляється відповідно до міжнародних стандартів якості. Якщо хочете отримати якісне італійське ГБО BRC в Україні, то важливо вміти відрізнити оригінал від підробки. Оригінальні комплекти BRC мають голографічну наклейку з номерним знаком. Номер на наклейці редуктора повинен збігатися з номером у сервісній книжці. Інакше гарантія на обладнання BRC на території України підтримуватися не буде. Також у не оригінального устаткування можуть бути характеристики, вельми значно відрізняються від заявлених. Купуючи продукцію сумнівного походження, немає впевненості в дійсній економії палива, вміст шкідливих речовин і терміни безвідмовної роботи. У такому випадку економія обернеться подвійними витратами на обслуговування і подальший ремонт автомобіля. ВАЖЛИВО! Всю відповідальність за роботу обладнання і відповідно за гарантію, несе установник, у якого є дійсний сертифікат від BRC, а також є дозвільні документи від міністерства транспорту або МВС. Якщо перераховані документи у установника відсутні - претензії по роботі газобалонного обладнання BRC не приймаються! Встановити справжнє італійське ГБО BRC в Україні можна на сертифікованих СТО, які мають офіційно підтверджене походження виробів.
Установка ГБО BRC в Україні


Україна отримати професійну консультацію і кваліфіковану установку ГБО BRC можна на спеціалізованих станціях техобслуговування «BRC Gas Service». На СТО BRC не тільки допоможуть перевести авто на газ, але і проведуть всі необхідні настройки. З огляду на велику кількість електроніки в сучасному газобалонному обладнанні, не рекомендуємо встановлювати ГБО в незрозумілою «гаражної» майстерні. Наші співробітники мають достатню кваліфікацію і досвід роботи, щоб проводити всі необхідні маніпуляції зі складними системами. У сервісних центрах «BRC Gas Service» працюють фахівці європейського рівня підготовки, які знають специфіку та правила установки ГБО. Майстри-установники перед установкою перевірять і підтвердять повну сумісність обладнання з кожним конкретним автомобілем. У нас проводиться постійний контроль процесу роботи персоналу на всіх стадіях, тому ризик виникнення помилок зведений до мінімуму. Час, який потрібен для переобладнання авто, обумовлено технічними потребами робочого процесу. Вам не доведеться довго чекати, поки буде проведено весь цикл робіт.
Чому BRC?


1. BRC як найбільший виробник ГБО в світі виробляє повний спектр унікальних систем для переобладнання нових автомобілів на метан і пропан.

2. Продукція BRC відповідає всім стандартам світових автовиробників, має сертифікати та свідоцтва ЄК ООН.

3. BRC - світовий лідер в розробках і ноу-хау в сфері альтернативних видів палива. Вся продукція, від кріплень до блоку управління, BRC виробляється самостійно. Устаткування забезпечує норми викидів Euro-5, Euro-6.

4. Тільки BRC дає гарантію на свою продукцію 36 місяців або 200 000 км пробігу. Гарантія підтримується на всій території України. Найоперативніша заміна по гарантії.

5. Наявність захисних голографічних елементів на обладнанні - гарантія якості, захист від контрабанди і підробок.

6. BRC - світовий лідер в сфері альтернативних видів палива. Продукцію BRC встановлюють 15 світових автогігантів. В Європі за 1 рік на 8-ми конвеєрах переобладнано близько 400000 нових автомобілів.

7. BRC є активним членом асоціацій, які об'єднують підприємства даної категорії: Consorzio Ecogaz (італійська асоціація операторів в сфері автомобілів на газових видах палива), WLPGA (World LPG Association) і ENGVA (European NGV Association), а також Української Газової Асоціації.

8. Сервісна мережа BRC Gas Service - більше 40 сервісних центрів по Україні.

9. Самий кваліфікований персонал, який має сертифікати виробника обладнання про проходження навчання по установці систем BRC.
ГБО GFI: продаж, встановлення, обслуговування


GFI є торговою маркою, що належить італійській компанії M.T.M. s.r.l., світовому лідеру в розробці, виробництві і продажу LPG і СNG компонентів і систем.

GFI була створена в 1993 році в Kitchener, Ontario, Canada як виробник компонентів для роботи під високим тиском. Через 7 років завдяки високим показникам розвитку, бренд GFI був перейменований в TeleflexGFI, офіс компанії був перенесений до Голландії, що дозволило значно розширити вплив бренду в країнах Європи.

Автовиробники та імпортери визнали продукцію GFI як надійне обладнання. Це підтверджено співпрацею з Ford Motor Company, Volvo Car Corporation, GM (Vauxhall) і Renault, а також прямими контрактами з Subaru, Mazda, Peugeot, Citroen, Mitsubishi, Hyundai, Chevrolet, Lada і Suzuki.

У 2009 році бренд GFI був викуплений групою Fuel System Solutions і влітку 2011 року головний офіс і виробництво були перенесені в MTM srl (основна дочірня компанія групи Fuel Systems Solutions (Nasdaq: FSYS), Cerasco, Italy). GFI, як частина сімейства МТМ srl, зараз є частиною найбільшого світового постачальника обладнання для перекладу автомобілів на газ.

Газова система GFI QB - це ексклюзивний комплект обладнання, розроблений спеціально для України. Він поєднує в собі всі переваги ГБО преміум-класу: простоту настройки і надійність, але при цьому має помірну ціну.

Завдяки новому програмному забезпеченню і застосування передових компонентів, система GFI здійснює подачу газу на рівні виробника бензинових систем. GFI є EOBD сумісної продукцією. Основні елементи системи визнаються як запчастини провідними виробниками автомобілів у всьому світі.

Продукція сертифікована за європейськими і міжнародними стандартами якості.

ГБО GFI - це вигідно, зручно і безпечно!
Oкупність


Зменшити витрати на ремонт і заправку автомобіля!

Чи є автолюбитель, який не ставив собі таке питання? Це питання в набагато більшому ступені хвилює як приватних перевізників, так і великі транспортні компанії. Зменшення витрат - це один з основних показників конкурентоспроможності підприємця і дозволяє цього домогтися встановлення ГБО.

Ні для кого не секрет: «Все, що зекономлено - значить зароблено!», А заробити більше або ж витратити менше при паритетному положенні речей не відмовиться жодна розсудлива людина, тим більше, коли це настільки очевидно

На користь ГБО на автомобіль свідчать такі аргументи:

1. Значна економія грошей на заправку автомобіля - в середньому до 50% від вартості бензину.

2. Машина, на якій встановлено ГБО, має розширені експлуатаційні можливості - може працювати як на бензині, так і на газі.

3. Двигун автомобіля, працюючи на газі, збільшує в середньому свій ресурс на 40%.

4. Поліпшуються експлуатаційні характеристики масла і свічок запалювання до 50%.

5. При установці ГБО з розподіленим впорскуванням газу, на автомобіль з инжекторном, потужність двигуна залишається на тому ж рівні, що і на бензині.

6. Викид СО в атмосферу при роботі автомобіля на газі зменшується майже в 10 разів у порівнянні з роботою на бензині.