Повний комплекс послуг по ремонту та технічного обслуговування


Додатковий автономний обігрівач салону для електромобіля.


Що таке автономний обігрівач салону для електромобіля?


Автономний обігрівач салону - це автономний пристрій, основним завданням якого є створення комфортного клімату в кабіні автомобіля. Автономні опалювачі Eberspacher широко використовуються в вантажних автомобілях, мікроавтобусах, спецтехніки і в морському транспорті.

В наш час, з розвитком електромобілів, автономні опалювачі Eberspacher активно використовуються для обігріву електромобілів. Це істотно збільшує пробіг на одному заряді, так як при обігріві за допомогою автономного обігрівача Eberspacher використовується мізерно мало енергії від батареї, на відміну від обігріву штатної грубкою.

Найбільш поширеним електромобілем, на який встановлюється автономний обігрівач Eberspacher Airtronic D2 є Nissan Leaf.

Обігрівач працює автономно, тобто має свій паливний бак. Обігрівач підтримує комфортну температуру салону не залежно від того їсте ви, або стоїте на стоянці і чекаєте.

Як працює автономний обігрівач?


Автономний обігрівач працює на дизельному паливі, для цього передбачений спеціальний паливний бак.

У процесі згоряння палива, теплообмінник опалювача нагрівається, повітряний компресор проганяє повітря через гарячий теплообмінник, тепле повітря надходить в салон і нагріває автомобіль.

Для управління обігрівачем в салоні встановлюється пульт, на якому можна задати бажану температуру в салоні, а так само включити і вимкнути обігрівач. Обігрівач можна використовувати для оборева авто під час тривалих стоянок, ночівель.Перевага автономного обігрівача!


Основною перевагою автономного обігрівача є економія ресурсу акумуляторної батареї, а отже і збільшення дальності поїздки на одному заряді. При роботі автономного опалювача споживається мізерно мало енергії від батареї.

Встановивши автономний обігрівач, ви можете проїжджати однакову кількість кілометрів взимку і влітку.Як встановити автономний обігрівач в електромобіль?


Для установки автономного обігрівача Eberspacher в електромобіль Вам необхідно звертатися на СТО Автометрополіс.

Ми є офіційною сервісною станцією Eberspacher в Києві.

Наші фахівці проконсультують вас з усіх аспектів установки і експлуатації обігрівача, підберуть найбільш відповідний Вам варіант.

Ми гарантуємо якість робіт і обладнання встановленого у нас. Гарантія на всі опалювачі 2 роки або 750 годин роботи.