Повний комплекс послуг по ремонту та технічного обслуговування


ОСЦПВ. Обов'язкова автоцивілкаЩО ТАКЕ ОСЦПВ?

ОСЦПВ - це абревіатура від «Обов'язкове страхування автоцивільної відповідальності». Можливі ще різні скороченні - ГО, ОСЦПВВНТЗ, ОСЦВ, ОСЦВВТЗ та інше. Але це один і той самий страховий продукт.

Саме цю страховку вимагають пред'явити у водія співробітники національної поліції при зупинці і перевірці транспортного засобу. Відсутність чинного поліса ОСЦПВ при управлінні автотранспорту, прирівнюється до відсутності договору ОСЦПВ між страховою компанією і власником авто, що загрожує накладенням на водія транспортного засобу штрафу в розмірі 425-850 грн.

Страхування ОСЦПВ - обов'язковий вид страхування для автовласників в Україні. Положення регулюються Законом України ("Про обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів" № 1961-15 від 2005р.).


ЩО ДАЄ НАЯВНІСТЬ ЦЬОГО ВИДУ ПОЛІСУ КРІМ ЗАХИСТУ ВІД СПІВРОБІТНИКІВ ПАТРУЛЬНОЇ СЛУЖБИ?

Купуючи у нас поліс ОСЦПВ, Ви страхуєте свою відповідальність перед третіми особами. У разі потрапляння в ДТП, винуватцем якого визнають власника поліса ОСЦПВ, матеріальну відповідальність нести буде нести не Ви, а страхова компанія.


ЯКИЙ ЛІМІТ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ПО ОСЦПВ?

На сьогоднішній день ОСЦПВ має ліміти відповідальності - по майну 100 000 грн. на одного потерпілого, але сумарно не більше 500 000 грн. на всіх потерпілих та 200 000 грн. по збитку життю і здоров'ю на одного потерпілого без обмежень по кількості постраждалих. Часто збиток в результаті ДТП перевищує ліміт в 100 000 грн. Що можна зробити? Просто купити додатковий захист - поліс ДЦВ.